Top

Zamówienie kontenera na wywóz śmieci w Poznaniu to najbardziej ekologiczny sposób na pozbycie się zalegających pozostałości po remoncie. Niektórych odpadów, jak gruz czy materiały budowlane nie wolno wyrzucać do tradycyjnych śmietników komunalnych, a na wysypiskach obowiązuje limit roczny na darmowe oddanie gruzu w wysokości 1m3 na jednego mieszkańca. Jeśli odpadów mamy więcej, musimy zlecić transport kontenera wykwalifikowanej firmie, takiej jak nasza.

Niestety, w dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na niezgodne z prawem i moralnością wyrzucanie śmieci w nieprzeznaczonych do tego miejscach. Cierpią na tym lasy, rzeki i łąki, nasz piękny polski krajobraz. Oprócz oczywistych strat dla przyrody, grożą również inne konsekwencje takiego karygodnego zachowania. Nieuczciwym „śmieciarzom” od niedawna grożą wysokie kary finansowe, znacznie przewyższające koszt zamówienia kontenera na gruz w profesjonalnej poznańskiej firmie zawodowo zajmującej się utylizacją odpadów budowlanych.

śmieci w lesie

Wynajem rękawów do gruzu

Zamawiając kontener na odpady budowlane w Poznaniu właśnie u nas, masz pewność, że oddane nam materiały zostaną odpowiednio posegregowane. Wszystkie śmieci, które do nas trafiają są ręcznie przebierane przez naszych pracowników. Te zdatne do dalszej eksploatacji są oddzielane od tych przeznaczonych do utylizacji. Gruz po skruszeniu z pomocą odpowiedniego sprzętu można użyć do utwardzenia gruntów pod np. budowę drogi. Metale trafiają na złom. Plastik, szkło i makulatura zostają poddane recyklingowi. Na certyfikowane wysypiska i do spalarni śmieci trafia tylko to, co nie nadaje się już do ponownego użycia. Dzięki takiemu systemowi maksymalnie chronimy środowisko, a to jest dla nas najważniejsze.

Zapamiętaj, kontenery na wywóz gruzu, które podstawiamy w Poznaniu to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy, ale również ochrona przyrody. Od lat zajmujemy się utylizacją odpadów, wiemy jak robić to skutecznie i zgodnie z prawem. Nie zamawiaj pojemników od nieznanych firm z podejrzanie niskimi cenami lub od osób prywatnych nielegalnie wywożących śmieci do lasów. Postaw na sprawdzoną poznańską firmę. Pamiętaj, że czystego sumienia nie kupisz.

NASZA FIRMA DBA O EKOLOGIĘ ORAZ ŚRODOWISKO!
wywóz gruzu Poznań
wywóz gruzu Poznań
ZADZWOŃ DO NAS:
513 590 590
wywóz gruzu Poznań
os. Kosmonautów 5/15
61-624 Poznań

ZAMÓW
Najszybszy wywóz gruzu
w Poznaniu i okolicy

+48 513 590 590