Top
Kontakt
  • os. Kosmonautów 5/15
    61-624 Poznań
  • +48 513 590 590
  • biuro@odpadypoznan.pl
  • Pon. - Sob. 08:00 - 18:00

Nieodłącznym elementem każdej budowy czy generalnego remontu są odpady. Wywóz gruzu musi być zrealizowany zgodnie z prawem. Inaczej narażamy się na grzywnę, która może sięgnąć nawet pięciu tysięcy złotych! Najlepiej więc pozbycie się tego rodzaju śmieci zlecić wyspecjalizowanej firmie.

Co nam grozi za nielegalny wywóz gruzu Kamionki?

Śmieci budowlanych nie możemy traktować jak wszystkich innych. Pod żadnym pozorem nie można więc wrzucać ich do zwykłych kontenerów. Grozi za to kara. Oczywiście, jeśli odpadów budowlanych mamy niewiele, możemy zgłosić się po specjalne worki i wywieźć je w odpowiednie miejsce. Jest jednak kilka „ale”. Po pierwsze, często nawet nie wiemy, gdzie zgłosić się po odpowiednie pojemniki. Po drugie, zwykle odpadów budowlanych jest więcej niż nam się początkowo wydawało i pojawia się problem z transportem. A po trzecie, nie wiemy, gdzie je dostarczyć. Niektórym przychodzi więc do głowy, aby „porzucić” śmieci gdziekolwiek. A to oczywiście doszczętnie rujnuje i degraduje środowisko. Warto przy tej okazji przypomnieć, że za nielegalny wywóz gruzu w Kamionkach również grozi kara. W sumie grzywna wynosi od 20 do 5000 tysięcy złotych.

Czy jest więc jakiś sposób, aby bezproblemowo pozbyć się śmieci po budowie czy remoncie? Oczywiście! Wywóz gruzu Kamionki najlepiej zlecić wyspecjalizowanej firmie, takiej jak Odpady Poznań. Służymy pomocą! Jeśli więc planujecie budowę czy remont, wystarczy się z nami skontaktować. Pod wskazany adres, w umówionym terminie dostarczymy odpowiednie kontenery. Nowoczesne i specjalistyczne pojazdy pozwalają nam dotrzeć wszędzie tam, gdzie zwykle jest to niemożliwe. Wywóz gruzu Kamionki możemy zrealizować zarówno w trakcie trwania budowy, jak i po jej zakończeniu. Dzięki odpowiedniemu zapleczu jesteśmy w stanie sprostać zleceniom zarówno osób prywatnych, jak również dużych przedsiębiorstw. Kontenery do wywozu gruzu w Kamionkach są stworzone z różnych materiałów i o różnej wielkości. Jeśli nie wiecie, jaki będzie najodpowiedniejszy, nasi wykwalifikowani pracownicy z pewnością doradzą najlepsze rozwiązanie. Podpowiedzą również, jak wypełnić wszelkie dokumenty poświadczające, że wywóz odpadów odbył się zgodnie z prawem. Nasza działalność prowadzona jest w zgodzie z ekologią i ochroną środowiska. Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia i certyfikaty. Odebrany przez nas gruz albo jest w ekologiczny sposób utylizowany, albo poddawany recyklingowi. W razie pytań czy wątpliwości, zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy do waszej dyspozycji. Można się do nas zgłosić osobiście bądź skontaktować telefonicznie lub mailowo.

Zadzwoń: +48 513 590 590
wywóz gruzu Kamionki
wywóz gruzu Poznań

Jak przebiega proces zamówienia
najszybszego wywozu gruzu
w Poznaniu i okolicach?

ZAMÓWIENIE

Zadzwoń do nas, a nasi doświadczeni pracownicy podpowiedzą, jaki rozmiar kontenera na gruz będzie optymalny.

DOSTARCZENIE KONTENERA

Doświadczony kierowca w ustalonym czasie i miejscu podstawi i ulokuje bezpiecznie kontener na gruz.

ODEBRANIE KONTENERA

Gdy będą Państwo gotowi, odbierzemy od Państwa kontener, szybko, sprawnie, czysto i legalnie.

ZAMÓW KONTENER NA GRUZ

OBSŁUGUJEMY CAŁY POZNAŃ I OKOLICE!

wywóz gruzu Poznań
Wywóz gruzu, ziemi, odpadów zielonych
ZOBACZ WIĘCEJ
toalety przenośne Poznań
Toalety przenośne
ZOBACZ WIĘCEJ
sprzedaż kruszywa Poznań
Sprzedaż kruszywa
ZOBACZ WIĘCEJ
kontenery na gruz Poznań
Kontenery na gruz
ZAMÓW KONTENER
NASZA FIRMA DBA O EKOLOGIĘ ORAZ ŚRODOWISKO!
wywóz gruzu Poznań
wywóz gruzu Poznań
ZADZWOŃ DO NAS:
513 590 590
wywóz gruzu Poznań
os. Kosmonautów 5/15
61-624 Poznań

ZAMÓW
Najszybszy wywóz gruzu
w Poznaniu i okolicy

+48 513 590 590