Top

Gruz to chyba jeden z najczęstszych odpadów po różnego rodzaju pracach remontowych i budowlanych. Pochodzi on z ceramiki budowlanej, pokruszonego betonu czy kamienia. W przypadku gdy budowa generuje ogromne ilości odpadów, może pojawić się problem zarówno z ich składowaniem, jak i wywozem. Jak temu zaradzić? Skorzystaj z usług naszej firmy i powierz nam wywóz gruzu w Plewiskach!

Wywóz gruzu Plewiska – co zrobić z odpadami?

Według polskiego prawa odpady takie jak gruz czy inne odpady budowlane nie mogą zostać wyrzucone do zwykłego śmietnika. Aby się ich pozbyć, mamy w sumie dwa wyjścia. Możemy zgłosić się po odpowiedni worek na gruz czy big baga do gminnego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Choć za sam odbiór gruzu nie zapłacimy nic, to musimy doliczyć koszt transportu oraz pojemnika na gruz. Niestety zarówno za małe torby mieszczące ok. 30 kg gruzu, jak i big bagi na odpady ważące tonę, będziemy musieli zapłacić. Musimy również liczyć się z tym, że wywóz gruzu w Plewiskach nie jest realizowany co miesiąc. Niestety w przypadku, gdy przybudowie mamy ogromne ilości odpadów, nie możemy czekać aż tyle czasu, ponieważ zalegający gruz uniemożliwia dalsze prace. Na szczęście mamy również drugie rozwiązanie. Możemy zlecić wywóz gruzu Plewiska prywatnej firmie, specjalizującej się w wywozie różnego rodzaju odpadów, zarówno budowlanych, jak i wielkogabarytowych czy biodegradowalnych. Jeśli zależy Wam na kompleksowej usłudze, która obejmuje zarówno podstawienie kontenera, załadunek oraz wywóz śmieci, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Wywóz gruzu w Plewiskach – tanio i szybko!

Nasza firma zajmuje się wywozem gruzu w Plewiskach od lat. Wiemy, czego oczekują klienci, dlatego wciąż rozwijamy swoją flotę pojazdów oraz zakupujemy nowoczesne urządzenia, które umożliwiają nam realizację nawet najtrudniejszych zleceń. Jesteśmy w stanie dojechać na każdą posesję. Również załadunek gruzu z budynków wielopiętrowych nie jest dla nas problemem, bowiem posiadamy specjalne rękawy zsypowe na gruz. W swojej ofercie posiadamy kilka różnych rodzajów kontenerów, które można dopasować zarówno do ilości, jak i rodzaju odpadów. Maksymalny udźwig naszego dźwigu hydraulicznego to aż 10 ton, dlatego załadunek gruzu odbywa się szybko i bezproblemowo. Warto również dodać, że oferujemy atrakcyjne ceny i dbamy o środowisko naturalne. Wszystkie śmieci, które od Was odbieramy trafiają na przeznaczone do tego miejsce, gdzie następnie są utylizowane lub ponownie wykorzystywane. Jeśli chcecie poznać szczegółową ofertę, zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń: +48 513 590 590
wywóz gruzu Plewiska
wywóz gruzu Poznań

Jak przebiega proces zamówienia
najszybszego wywozu gruzu
w Poznaniu i okolicach?

ZAMÓWIENIE

Zadzwoń do nas, a nasi doświadczeni pracownicy podpowiedzą, jaki rozmiar kontenera na gruz będzie optymalny.

DOSTARCZENIE KONTENERA

Doświadczony kierowca w ustalonym czasie i miejscu podstawi i ulokuje bezpiecznie kontener na gruz.

ODEBRANIE KONTENERA

Gdy będą Państwo gotowi, odbierzemy od Państwa kontener, szybko, sprawnie, czysto i legalnie.

ZAMÓW KONTENER NA GRUZ

OBSŁUGUJEMY CAŁY POZNAŃ I OKOLICE!

wywóz gruzu Poznań
Wywóz gruzu, ziemi, odpadów zielonych
ZOBACZ WIĘCEJ
toalety przenośne Poznań
Toalety przenośne
ZOBACZ WIĘCEJ
sprzedaż kruszywa Poznań
Sprzedaż kruszywa
ZOBACZ WIĘCEJ
kontenery na gruz Poznań
Kontenery na gruz
ZAMÓW KONTENER
NASZA FIRMA DBA O EKOLOGIĘ ORAZ ŚRODOWISKO!
wywóz gruzu Poznań
wywóz gruzu Poznań
ZADZWOŃ DO NAS:
513 590 590
wywóz gruzu Poznań
os. Kosmonautów 5/15
61-624 Poznań

ZAMÓW
Najszybszy wywóz gruzu
w Poznaniu i okolicy

+48 513 590 590