Top

Nasza firma zajmuje się szeroko pojętym wywozem odpadów w Poznaniu. Nie ważne czy potrzebujesz kontenera na wywóz małej ilości śmieci po remoncie czy jesteś deweloperem i planujesz wieloletnią inwestycję jak na przykład budowę osiedla. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i duże firmy budowlane. Nasze kontenery są odpowiednie dla każdego, dzięki dużemu wyborowi dostępnych pojemności, każdy dostanie u nas odpowiedni dla siebie pojemnik.

Posiadamy różnorodne rozmiary kontenerów, najmniejsze z nich; 1.7m3 i 2.7m3 , które przeznaczone są do dowozu w najmniejsze przestrzenie. Wąskie bramy, podwórka, działki rekreacyjne i chodniki to najlepsze miejsca do ich podstawienia. Większe pojemniki 3.7m3 i 4.7m3 potrzebują trochę więcej przestrzeni, ale z łatwością posadowimy je pod blokiem czy na miejscach parkingowych, z kolei kontenery o pojemnościach 8m3, 6m3 i 14m3 to największe dostępne rozmiary odpowiednie do wywozu odpadów z placów budowy do utylizacji większych elementów.

śmieci w lesie

Klasyfikacja i kody odpadów, czyli co dokładnie możemy wywieźć

Odbierane odpady klasyfikujemy na dwie główne podkategorie; mieszane śmieci budowlane i czysty gruz. Oprócz nich rozróżniamy jeszcze ziemię, odpady zielone i materiały niebezpieczne.

Wywóz gruzu w kontenerach to najtańsza opcja, jeśli mamy wyłącznie beton lub ceramikę do wywiezienia. Pozostałości po kuciu ścian, płytki ceramiczne, tynk i czerwone cegły lub dachówkę, a nawet armaturę porcelanową można zakwalifikować jako gruz. Na ten rodzaj materiałów wystawiamy kartę przekazania odpadów na kod 17 01 07. Należy jednak przy tym uważać na tańsze zamienniki cegieł stosowane powszechnie w budownictwie, które niestety łatwo pomylić z gruzem, a rzeczywiście nim nie są. Są to; silikat, suporeks, płyta nida-gips, czy szlaka. To odpady mieszane.

Powyższe i inne śmieci budowlane jak drewno, styropian, plastiki, metale, elektrośmieci, meble i graty zaliczamy do odpadów mieszanych. Koszt utylizacji tego rodzaju materiałów jest nieco wyższy, ale znacznie wygodniejszy – nie wymaga od klienta selekcji odpadów i segregowania gruzu.

NASZA FIRMA DBA O EKOLOGIĘ ORAZ ŚRODOWISKO!
wywóz gruzu Poznań
wywóz gruzu Poznań
ZADZWOŃ DO NAS:
513 590 590
wywóz gruzu Poznań
SIEDZIBA FIRMY:
os. Kosmonautów 5/15
61-624 Poznań

ZAMÓW
Najszybszy wywóz gruzu
w Poznaniu i okolicy

+48 513 590 590