Top

Nasza firma zajmuje się szeroko pojętym wywozem odpadów w Poznaniu. Nie ważne czy potrzebujesz kontenera, by pozbyć się małej ilości śmieci po remoncie czy jesteś deweloperem i planujesz wieloletnią inwestycję jak na przykład budowę osiedla. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i duże firmy budowlane. Nasze kontenery odpowiadają na potrzeby każdego, dzięki dużemu wyborowi dostępnych pojemności, każdy dostanie u nas odpowiedni dla siebie pojemnik.

Szeroki wybór kontenerów na odpady

Posiadamy różnorodne rozmiary kontenerów, najmniejsze z nich; 1.7m3 i 2.7 m3 , które przeznaczone są do dowozu w najmniejsze przestrzenie. Wąskie bramy, podwórka, działki rekreacyjne i chodniki to najlepsze miejsca do ich podstawienia. Większe pojemniki 3.7 m3 i 4.7 m3 potrzebują trochę więcej przestrzeni, ale z łatwością ustawimy je pod blokiem czy na miejscach parkingowych. Z kolei kontenery o pojemnościach 8 m3, 6 m3 i 14 m3 to największe dostępne rozmiary odpowiednie, które umożliwią wywóz śmieci budowlanych. Poznań i okolice to rejon, na którym działamy. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z oferty.

śmieci w lesie

Wywóz śmieci budowlanych Poznań – pozbądź się problemu

Odbierane odpady klasyfikujemy na dwie główne podkategorie; mieszane śmieci budowlane i czysty gruz. Oprócz nich rozróżniamy jeszcze ziemię, odpady zielone i materiały niebezpieczne. Wywóz gruzu w kontenerach to najtańsza opcja, jeśli mamy wyłącznie beton lub ceramikę do wywiezienia. Pozostałości po kuciu ścian, płytki ceramiczne, tynk i czerwone cegły lub dachówkę, a nawet armaturę porcelanową można zakwalifikować jako gruz. Na ten rodzaj materiałów wystawiamy kartę przekazania odpadów na kod 17 01 07. Należy jednak przy tym uważać na tańsze zamienniki cegieł stosowane powszechnie w budownictwie, które niestety łatwo pomylić z gruzem, a rzeczywiście nim nie są. Są to; silikat, suporeks, płyta nida-gips, czy szlaka. Do odpadów zmieszanych zalicza się także drewno, styropian, plastiki, metale, elektrośmieci, meble i graty.

Jeżeli na Twojej posesji zalegają pozostałości po remoncie, najlepszym wyborem będzie wywóz śmieci budowlanych Poznań. Koszt utylizacji tego rodzaju materiałów jest nieco wyższy, ale znacznie wygodniejszy – nie wymaga od klienta selekcji odpadów i segregowania gruzu.

Zadzwoń: +48 513 590 590


NASZA FIRMA DBA O EKOLOGIĘ ORAZ ŚRODOWISKO!
wywóz gruzu Poznań
wywóz gruzu Poznań
ZADZWOŃ DO NAS:
513 590 590
wywóz gruzu Poznań
os. Kosmonautów 5/15
61-624 Poznań

ZAMÓW
Najszybszy wywóz gruzu
w Poznaniu i okolicy

+48 513 590 590