Top
Kontakt
  • os. Kosmonautów 5/15
    61-624 Poznań
  • +48 513 590 590
  • biuro@odpadypoznan.pl
  • Pon. - Sob. 08:00 - 18:00

Wydajne i wytrzymałe toalety mobilne Suchy Las to rozwiązanie, które sprawdzi się wszędzie tam, gdzie dostęp do kanalizacji i instalacji wodnych jest znacząco utrudniony. Postaw na sprawdzone rozwiązania i wybierz nasze kabiny, a specjalnie dla Ciebie je dowieziemy i ustawimy we wskazanym miejscu. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie. Podaj liczbę potrzebnych toalet oraz datę, a nasi fachowcy zjawią się o umówionej godzinie. Każda kabina jest wyposażona w szczelny zbiornik na nieczystości, wydajną wentylację oraz zamek. Dzięki jaskrawym kolorom, każdy pracownik czy uczestnik eventu znajdzie toaletę bez trudu.

Nasza firma zajmuje się również profesjonalnym serwisem toalet. Od klienta zależy ilość oraz częstotliwość serwisu. Fachowcy skutecznie wyczyszczą kabiny dzięki odpowiednim płynom bakteriobójczym. Stosowane przez nas środki są w pełni bezpieczne dla środowiska oraz nie uszkodzą zbiornika. Korzystając z naszych usług otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa dobrze wykonanej pracy. Warto zadbać o komfort pracowników i stworzyć profesjonalne zaplecze sanitarne nawet tam, gdzie nie ma dostępu o instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Wysokiej jakości toalety mobilne Suchy Las

W naszej ofercie, oprócz wydajnych kabin znajdziesz również mobilne umywalki, które również serwisujemy, dzięki czemu pozostają czyste i wolne od bakterii. Każda z nich jest wyposażona w pojemnik na wodę, dozownik na mydło i miejsce na ręcznik papierowy. Podobnie jak kabiny, nie wymagają dostępu do instalacji wodno-kanalizacyjnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy będzie mógł komfortowo umyć ręce bez konieczności stania w kolejce do toalety. Warto zagwarantować każdemu najwyższy standard higieny i dostęp do wody. Złóż zamówienie na toalety mobilne. Suchy Las i okolice mogą cieszyć się z naszych usług już teraz! Dojeżdżamy również do innych miejscowości, położonych w pobliżu Poznania. Współpracujemy zarówno z klientem indywidualnym, jak i instytucjami czy przedsiębiorstwami. Oferujemy wynajem krótkoterminowy lub na dłuższy okres. Postaw na najwyższej jakości usługi i skontaktuj się z nami już teraz!

Zadzwoń: +48 513 590 590
Toalety mobilne Suchy Las
wywóz gruzu Poznań

Jak przebiega proces zamówienia
najszybszego wywozu gruzu
w Poznaniu i okolicach?

ZAMÓWIENIE

Zadzwoń do nas, a nasi doświadczeni pracownicy podpowiedzą, jaki rozmiar kontenera na gruz będzie optymalny.

DOSTARCZENIE KONTENERA

Doświadczony kierowca w ustalonym czasie i miejscu podstawi i ulokuje bezpiecznie kontener na gruz.

ODEBRANIE KONTENERA

Gdy będą Państwo gotowi, odbierzemy od Państwa kontener, szybko, sprawnie, czysto i legalnie.

ZAMÓW KONTENER NA GRUZ

OBSŁUGUJEMY CAŁY POZNAŃ I OKOLICE!

wywóz gruzu Poznań
Wywóz gruzu, ziemi, odpadów zielonych
ZOBACZ WIĘCEJ
toalety przenośne Poznań
Toalety przenośne
ZOBACZ WIĘCEJ
sprzedaż kruszywa Poznań
Sprzedaż kruszywa
ZOBACZ WIĘCEJ
kontenery na gruz Poznań
Kontenery na gruz
ZAMÓW KONTENER
NASZA FIRMA DBA O EKOLOGIĘ ORAZ ŚRODOWISKO!
wywóz gruzu Poznań
wywóz gruzu Poznań
ZADZWOŃ DO NAS:
513 590 590
wywóz gruzu Poznań
os. Kosmonautów 5/15
61-624 Poznań

ZAMÓW
Najszybszy wywóz gruzu
w Poznaniu i okolicy

+48 513 590 590