Top

Organizujesz dużą imprezę w terenie bez sieci wodno-kanalizacyjnej? Przeprowadzasz wielki remont, podczas którego dostęp do korzystania z toalety będzie ograniczony? Przygotowujesz się do otwarcia pola namiotowego? A może po prostu budujesz firmę i musisz zapewnić odpowiednie warunki swoim pracownikom? Nasze toalety mobilne (Wysogotowo) są szybkim rozwiązaniem każdego problemu! Oferujemy kompleksową usługę. Każde zlecenie realizujemy terminowo. Podstawimy toalety w ustalone wcześniej miejsce oraz zapewnimy ich serwis, uwzględniając liczbę osób korzystających z nich. Po zakończeniu czasu najmu odbierzemy je, pozostawiając czysty i nienaruszony teren. Wygodne i komfortowe toalety mobilne Wysogotowo zapewniają gwarancję prywatności i bezpieczeństwa. Są bardzo wydajne i wytrzymałe. Szczelny zbiornik oraz dobrze działająca wentylacja ogranicza wydobywanie się nieprzyjemnych zapachów. Każda z toalet wyposażona jest w solidny zamek, zapewniający prywatność. Środki chemiczne, których używamy, są one w całości przyjazne dla środowiska. To biodegradowalne substancje bakteriobójcze oraz zapachowe.

Kolory, w jakich utrzymane są toalety mobilne (Wysogotowo) są jaskrawe, przez co żadna osoba nie będzie miała problemu z ich odnalezieniem, nawet po zmroku. Ich konstrukcja jest zgodna z odgórnymi wytycznymi Ministerstwa Środowiska.

Toalety mobilne – Wysogotowo – jak zapewnić higienę?

Zapewnienie odpowiednich warunków sanitarnych na placach budowy, podczas imprez masowych czy w miejscach wzmożonego ruchu turystycznego jest wymagane przez Sanepid oraz Inspekcję Pracy. Toalety mobilne Wysogotowo to odpowiednie i bezpieczne rozwiązanie. Zapewniamy utrzymanie ich w higienicznej czystości. Częstotliwość serwisu uzależniona jest od ilości osób korzystających z toalet. Przy użyciu wozu asenizacyjnego usuwamy nieczystości ze zbiornika i wypełniający go ponownie wodą z dodatkiem odpowiednich substancji. Dodatkowo mobilną toaletę warto uzupełnić o przenośną umywalkę, wyposażoną w miejsce na wodę i mydło, a także na ręcznik papierowy. Jest niewielkich rozmiarów i bardzo łatwo ją zamontować. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi z kilka minut wyczyścimy je oraz zdezynfekujemy. To doskonałe rozwiązanie, aby zapewnić swoim klientom i pracownikom odpowiednie warunki do utrzymania higieny. Już dziś skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo albo przez formularz dostępny na naszej stronie. Dołożymy wszelkich starań, aby dostosować ofertę do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Zadzwoń: +48 513 590 590
Toalety mobilne Wysogotowo
wywóz gruzu Poznań

Jak przebiega proces zamówienia
najszybszego wywozu gruzu
w Poznaniu i okolicach?

ZAMÓWIENIE

Zadzwoń do nas, a nasi doświadczeni pracownicy podpowiedzą, jaki rozmiar kontenera na gruz będzie optymalny.

DOSTARCZENIE KONTENERA

Doświadczony kierowca w ustalonym czasie i miejscu podstawi i ulokuje bezpiecznie kontener na gruz.

ODEBRANIE KONTENERA

Gdy będą Państwo gotowi, odbierzemy od Państwa kontener, szybko, sprawnie, czysto i legalnie.

ZAMÓW KONTENER NA GRUZ

OBSŁUGUJEMY CAŁY POZNAŃ I OKOLICE!

wywóz gruzu Poznań
Wywóz gruzu, ziemi, odpadów zielonych
ZOBACZ WIĘCEJ
toalety przenośne Poznań
Toalety przenośne
ZOBACZ WIĘCEJ
sprzedaż kruszywa Poznań
Sprzedaż kruszywa
ZOBACZ WIĘCEJ
kontenery na gruz Poznań
Kontenery na gruz
ZAMÓW KONTENER
NASZA FIRMA DBA O EKOLOGIĘ ORAZ ŚRODOWISKO!
wywóz gruzu Poznań
wywóz gruzu Poznań
ZADZWOŃ DO NAS:
513 590 590
wywóz gruzu Poznań
os. Kosmonautów 5/15
61-624 Poznań

ZAMÓW
Najszybszy wywóz gruzu
w Poznaniu i okolicy

+48 513 590 590