Top

Skontaktuj się z nami, kiedy chcesz zamówić transport kontenera na gruz w Poznaniu. Możesz to zrobić na wiele sposobów. Najpopularniejsza forma kontaktu to zamówienia telefoniczne. Jeżeli wolisz, masz jednak możliwość wysłać do nas zgłoszenie online poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej, jeżeli to dla Ciebie wygodniejsze. Można również udać się do nas osobiście.

Opowiedz naszym konsultantom o odpadach, które masz do wywiezienia. Oszacuj ich ilość i rodzaj, a nasi pracownicy postarają się dobrać odpowiedni kontener dla Ciebie. Po podaniu lokalizacji i polskiego numeru telefonu do kontaktu nie pozostaje Ci już nic innego jak oczekiwanie na nasz przyjazd. Zazwyczaj podstawiamy kontenery w ciągu kilku godzin, a najpóźniej na następny dzień.

śmieci w lesie

Co po zamówieniu kontenera?

Osoba dostarczająca zamówienie pod wskazany adres, zawsze dzwoni przed wyjazdem, żeby klienci zawsze byli dobrze poinformowani o której dokładnie dotrzemy. Za przywieziony przez nas pojemnik należy zapłacić u kierowcy gotówką przy podstawieniu, chyba że wcześniej wybrano inny sposób rozliczenia (jak na przykład faktura pro-forma). Kierowca wystawi dokument poświadczający zapłatę „KP” i zapisze na nim dane do faktury, którą potem wysyłamy elektronicznie lub pocztą.

Kontenery na wywóz odpadów w Poznaniu stawiamy na 3-7 dni, w tym czasie klient ma czas na załadunek. Mniejsze pojemniki od 1,7m3 do 4,7m3 wynajmujemy na okres 3 dni, natomiast większe od 6m3 do 40m3 mogą stać 7 dni. Zarówno małe jak i duże kontenery można przedłużyć, wystarczy do nas zadzwonić, ważne by nie był to ostatni dzień wynajmu. W momencie, kiedy kierowca jest już u klienta na miejscu, nie ma możliwości przedłużenia czasu wynajmu pojemnika.

Odbierane odpady zabieramy po upłynięciu terminu wypożyczenia na składowisko śmieci w naszej firmie. Odbiór najlepiej jest zgłosić telefonicznie. Po takim zgłoszeniu staramy się jak najszybciej zabrać pojemnik, żeby nie stał dłużej niż to niezbędne i nikomu nie zawadzał. Po dotarciu do nas odpady są sortowane, wywożone i utylizowane lub przekazywane do dalszej eksploatacji.

NASZA FIRMA DBA O EKOLOGIĘ ORAZ ŚRODOWISKO!
wywóz gruzu Poznań
wywóz gruzu Poznań
ZADZWOŃ DO NAS:
513 590 590
wywóz gruzu Poznań
os. Kosmonautów 5/15
61-624 Poznań

ZAMÓW
Najszybszy wywóz gruzu
w Poznaniu i okolicy

+48 513 590 590