Top

Taxi-Gruz to nie tylko wywóz odpadów w Poznaniu. Nasza firma charakteryzuje się szerokim zakresem działania, nasze usługi gwarantują niemal kompleksowe wyposażenie placów budowy, obsługę remontów i inwestycji długoterminowych.

Wynajem i serwis toalet przenośnych

Główną, poza kontenerami, oferowaną przez nas usługą jest wynajem i serwis toalet przenośnych w Poznaniu i w granicznych powiatach. Obsługujemy zarówno klientów potrzebujących WC na długoterminowy, kilku letni wynajem, na przykład na czas trwania budowy lub na obsługę imprez kilku dniowych. Nasze toalety stoją już na wielu placach, parkingach, pod wieloma domami i firmami. Oprócz wynajmu, zajmujemy się serwisem; czyszczeniem i opróżnianiem toalet przenośnych, również tych prywatnych. Zaufało nam już tysiące klientów z całej Wielkopolski.

śmieci w lesie

Rozbiórki budynków w Poznaniu i transport gruzu w jednym!

Nasza firma specjalizuje się przeprowadzaniu rozbiórek w Poznaniu. Dysponujemy ciężkim sprzętem, dzięki czemu wyburzenia nawet większych pustostanów nie stanowią dla nas problemu. Dzięki temu, że zajmujemy się również przetwarzaniem odpadów, podstawiamy własne kontenery na wywóz gruzu porozbiórkowego i wywozimy je na własną instalację do sortowania śmieci. Taki sposób działania sprawia, że wyburzenia kosztują nas mniej, co przekłada się również na to, że możemy zaoferować niższe ceny naszym klientom w porównaniu do konkurencji.

Należy również wspomnieć, iż klientom, którzy zamawiają od nas kontenery na gruz w Poznaniu przysługuje rękaw zsypowy na wynajem w niższej cenie. Transport oferujemy gratis.

Kontenery biurowe do wynajęcia

Kolejną „gałęzią” w wachlarzu naszych usług jest wynajem kontenerów socjalnych, magazynowych i biurowych. Dzięki nam, można bezpiecznie zamknąć pod kluczem towary i sprzęt o wysokiej wartości, nie martwiąc się już więcej o zostawianie cennych przedmiotów pod gołym niebem, a pracownicy naszych klientów są bardziej zadowoleni od kiedy mogą przebrać się zimą w ubrania robocze w ciepłych kontenerach. Stawiamy na wygodę i bezpieczeństwo.

NASZA FIRMA DBA O EKOLOGIĘ ORAZ ŚRODOWISKO!
wywóz gruzu Poznań
wywóz gruzu Poznań
ZADZWOŃ DO NAS:
513 590 590
wywóz gruzu Poznań
os. Kosmonautów 5/15
61-624 Poznań

ZAMÓW
Najszybszy wywóz gruzu
w Poznaniu i okolicy

+48 513 590 590