Top
Kontakt
  • os. Kosmonautów 5/15
    61-624 Poznań
  • +48 513 590 590
  • biuro@odpadypoznan.pl
  • Pon. - Sob. 08:00 - 18:00

Poznań to dynamicznie rozwijające się miasto. Remonty zabytków, domów, a także budowa dróg oraz kolejnych biurowców sprawiają, że firmy budowlane oraz osoby prywatne muszą sobie radzić z dużą ilością gruzu i odpadów budowlanych. Na szczęście z pomocą przychodzą specjalistyczne firmy, zajmujące się wywozem gruzu w Poznaniu. Jeśli potrzebujecie wynająć kontener lub szybko wywieźć gruz, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Szybki wywóz gruzu w Poznaniu.

Coraz większa ilość inwestycji budowlanych w Poznaniu pozwoliła na rozwój branży, zajmującej się usuwaniem wszelkiego rodzaju odpadów budowlanych i gruzu. Na terenie miasta funkcjonuje już wiele firm oferujących usługi wywozu gruzu w Poznaniu. Jednak nie każde przedsiębiorstwo może się pochwalić konkurencyjnymi stawkami i wieloletnim doświadczeniem, które pozwala na kompleksową realizację zleceń. Na szczęście my możemy. Od lat zajmujemy się wywozem gruzu i innych odpadów, a także wynajmem kontenerów. Zdobyte doświadczenie umożliwia nam realizowanie usług na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z dbałością o najmniejsze szczegóły. Załatwiamy także wszelkie formalności związane z odbiorem i wywozem śmieci. Dzięki nowoczesnym pojazdom i sprzętowi, np. kontenerom z zabudową bramową oraz łyżkom HDS, umożliwiamy szybki załadunek towarów bez pomocy osób trzecich. Posiadamy również rękawy zsypowe do gruzu, które umożliwiają bezproblemowe pozbycie się gruzu z wyższych kondygnacji. Wywóz gruzu w Poznaniu z terenu budowy biurowców czy innych wyższych budynków nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Jeśli nie wiecie, jaki rodzaj kontenera wybrać, nasi pracownicy doradzą Wam najlepsze rozwiązanie, tak by transport odpadów był ekonomiczny. Możecie skorzystać z natychmiastowego załadunku gruzu łyżką HDS oraz wynająć kontener na kilka dni lub na czas budowy, a po skończeniu prac nasz zespół zajmie się jego wywozem.

Ważne jest również środowisko

Poznań jest jednym z piękniejszych miast w Polsce. Nie powinniśmy więc go zaśmiecać poprzez składowanie gruzu i innych odpadów na nielegalnych wysypiskach śmieci. Na szczęście nam możecie zaufać. Od początku istnienia firmy działamy zgodnie z prawem i zachowujemy wszelkie wymogi dotyczące środowiska, co potwierdzają odpowiednie certyfikaty i zezwolenia. Po wywozie gruzu Poznań z miejsca budowy lub remontu śmieci są utylizowane lub poddawane recyklingowi. Dzięki temu dbamy o środowisko, a Wy możecie mieć pewność, że ominą Was kary za nielegalny wywóz gruzu.

wywóz gruzu Poznań

Jak przebiega proces zamówienia
najszybszego wywozu gruzu
w Poznaniu i okolicach?

ZAMÓWIENIE

Zadzwoń do nas, a nasi doświadczeni pracownicy podpowiedzą, jaki rozmiar kontenera na gruz będzie optymalny.

DOSTARCZENIE KONTENERA

Doświadczony kierowca w ustalonym czasie i miejscu podstawi i ulokuje bezpiecznie kontener na gruz.

ODEBRANIE KONTENERA

Gdy będą Państwo gotowi, odbierzemy od Państwa kontener, szybko, sprawnie, czysto i legalnie.

Wywóz gruzu i odpadów

Obsługujemy cały Poznań i okolice!

Toalety przenośne

Wynajem oraz serwis na terenie Poznania i okolic!

Sprzedaż kruszywa

Oferujemy szeroki wybór oraz atrakcyjne ceny!

Rękawy do gruzu

Oferujemy wynajem pomocnych zsypów do gruzu!

ZAMÓW KONTENER NA GRUZ

OBSŁUGUJEMY CAŁY POZNAŃ I OKOLICE!

wywóz gruzu Poznań
Wywóz gruzu, ziemi, odpadów zielonych
ZOBACZ WIĘCEJ
toalety przenośne Poznań
Toalety przenośne
ZOBACZ WIĘCEJ
sprzedaż kruszywa Poznań
Sprzedaż kruszywa
ZOBACZ WIĘCEJ
kontenery na gruz Poznań
Kontenery na gruz
ZAMÓW KONTENER
NASZA FIRMA DBA O EKOLOGIĘ ORAZ ŚRODOWISKO!
wywóz gruzu Poznań
wywóz gruzu Poznań
ZADZWOŃ DO NAS:
513 590 590
wywóz gruzu Poznań
os. Kosmonautów 5/15
61-624 Poznań

ZAMÓW
Najszybszy wywóz gruzu
w Poznaniu i okolicy

+48 513 590 590