Top
Kontakt
  • os. Kosmonautów 5/15
    61-624 Poznań
  • +48 513 590 590
  • biuro@odpadypoznan.pl
  • Pon. - Sob. 08:00 - 18:00

W miejscach wzmożonego ruchu turystycznego, w tym przy kąpieliskach, polach namiotowych czy terenach rekreacyjnych, a także w czasie imprez masowych, wymagane jest zapewnienie klientom i pracownikom odpowiednich warunków sanitarnych. Gdy nie ma możliwości podłączenia do sieci wodno- kanalizacyjnej, warto postawić na usługi naszej firmy. Oferujemy wynajem toalet Wysogotowo. Wytrzymałe przenośne toalety wyposażone są w szczelny zbiornik oraz wydajną wentylację. Jaskrawe kolory, w jakich są wyprodukowane, sprawiają, że z daleka rzucają się w oczy – dzięki temu nikt nie ma problemu z ich odnalezieniem! Wynajem toalet Wysogotowo to kompleksowa usługa. Podstawimy toalety w ustalone wcześniej miejsce. Szanujemy czas naszych klientów, więc każde zlecenie staramy się realizować w terminie. Zapewniamy pełen serwis. Używamy biodegradowalnych środków bakteriobójczych i zapachowe, które zapewniają higieniczną czystość oraz nie uszkodzą solidnego, szczelnego zbiornika. Po zakończeniu czasu najmu odbierzemy przenośne zaplecze sanitarne, pozostawiając nienaruszony teren.

Wynajem toalet Wysogotowo – jak to wygląda?

Serwis wynajętych toalet odbywa się w zależności od ilości osób korzystających z danego zbiornika. Jeśli toaleta znajduje się na terenie budowy, w której uczestniczy dziesięciu pracowników, serwis będzie miał miejsce co tydzień. W trakcie większej imprezy masowej – raz na dzień. Przy użyciu wozu asenizacyjnego opróżnimy toalety. Następnie wypełnimy je odpowiednimi, biodegradowalnymi środkami, zapewniającymi higienę, a także usuwającymi nieprzyjemną woń. Wynajem toalet Wysogotowo to gwarancja prywatności i bezpieczeństwa. Każda toaleta wyposażona jest w zamek, a także wydajną wentylację, która zapewniają wysoki komfort użytkowania.

Wynajem toalet Wysogotowo dodatkowo można uzupełnić o przenośne umywalki. Są one niewielkich rozmiarów i łatwo się je montuje. Wyposażone są w pojemnik na wodę oraz mydło, a także miejsca na ręczniki papierowe. Umywalki nie sprawiają kłopotu w utrzymaniu ich w czystości. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi mycie oraz dezynfekcja trwa kilka minut. Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem wysokiej jakości systemu sanitarnego, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i doradzą jakie rozwiązanie będzie najlepsze. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę.

Zadzwoń: +48 513 590 590
Wynajem toalet Wysogotowo
wywóz gruzu Poznań

Jak przebiega proces zamówienia
najszybszego wywozu gruzu
w Poznaniu i okolicach?

ZAMÓWIENIE

Zadzwoń do nas, a nasi doświadczeni pracownicy podpowiedzą, jaki rozmiar kontenera na gruz będzie optymalny.

DOSTARCZENIE KONTENERA

Doświadczony kierowca w ustalonym czasie i miejscu podstawi i ulokuje bezpiecznie kontener na gruz.

ODEBRANIE KONTENERA

Gdy będą Państwo gotowi, odbierzemy od Państwa kontener, szybko, sprawnie, czysto i legalnie.

ZAMÓW KONTENER NA GRUZ

OBSŁUGUJEMY CAŁY POZNAŃ I OKOLICE!

wywóz gruzu Poznań
Wywóz gruzu, ziemi, odpadów zielonych
ZOBACZ WIĘCEJ
toalety przenośne Poznań
Toalety przenośne
ZOBACZ WIĘCEJ
sprzedaż kruszywa Poznań
Sprzedaż kruszywa
ZOBACZ WIĘCEJ
kontenery na gruz Poznań
Kontenery na gruz
ZAMÓW KONTENER
NASZA FIRMA DBA O EKOLOGIĘ ORAZ ŚRODOWISKO!
wywóz gruzu Poznań
wywóz gruzu Poznań
ZADZWOŃ DO NAS:
513 590 590
wywóz gruzu Poznań
os. Kosmonautów 5/15
61-624 Poznań

ZAMÓW
Najszybszy wywóz gruzu
w Poznaniu i okolicy

+48 513 590 590