Top
Kontakt
  • os. Kosmonautów 5/15
    61-624 Poznań
  • +48 513 590 590
  • biuro@odpadypoznan.pl
  • Pon. - Sob. 08:00 - 18:00

Wszelkie remonty oraz prace budowlane wiążą się z gromadzeniem dużych ilości różnego rodzaju odpadów. Nie pozwól, aby mnożące się odpady zablokowały Twoje prace remontowe i postaw na profesjonalną usługę – wywóz odpadów. Swarzędz to jeden z wielu terenów, do których dojeżdżamy. Nasza usługa jest kompleksowa: nie tylko podstawimy kontener, ale również opróżnimy go oraz zajmiemy się utylizacją zawartości. Nawiązanie z nami współpracy jest bardzo proste, a sam wywóz odpadów opiera się na kilku etapach: wystarczy zadzwonić, wybrać rozmiar pojemnika, następnie kontener jest przywożony i ulokowany na terenie posesji. Klient w dogodnym dla siebie czasie daje sygnał, że kontener jest gotowy do wywozu. Wtedy pracownicy zajmują się załadunkiem oraz pozbywają się kłopotliwych odpadów z posesji. W naszej firmie dbamy o środowisko, dlatego masz pewność, że odpady trafią do przystosowanych ku temu miejsc. W ekologiczny sposób są utylizowane lub poddawane recyklingowi.

Usługa sprawdzi się zarówno podczas prywatnych remontów oraz przeprowadzek, ale również na placach budowy, na przykład w trakcie prac wykończeniowych całego osiedla. Kontenery, które dowozimy, są wykonane z trwałych materiałów i odznaczają się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki pogodowe. Korzystając z naszych usług, nie musisz organizować własnego wywozu oraz zamartwiać się brakiem miejsca na składowanie odpadów. Oszczędzasz czas oraz pozbywasz się uciążliwego problemu.

Wywóz odpadów Swarzędz

Wywóz odpadów Swarzędz to oferta łącząca w sobie szybką i profesjonalnie wykonaną usługę, oraz atrakcyjną cenę. Nasza firma dysponuje szerokim przekrojem kontenerów – posiadamy kontenery o różnej wielkości, ponadto wykonane są z różnych tworzyw.

Przedział rozmiarów kontenerów mieści się w widełkach od 1,7 m³, do największego 42 m³. Pojemniki mają różne przeznaczenia i można w nich składować wiele odpadów: odpady związane z pracami budowlanymi, gruz, odpady wielkogabarytowe lub odpady zielone tj. ziemia, trawy, liście. Z chęcią udzielimy Ci porady, który pojemnik na odpady będzie spełniał Twoje potrzeby. Wywóz odpadów Swarzędz i okolice to gwarancja, że kontener pojawi się na Twojej posesji we wcześniej ustalonym terminie. Pojemniki przywozimy za pomocą odpowiednich pojazdów, które przystosowane są do jazdy przez niekorzystne tereny. Wywóz odpadów – Swarzędz, Poznań i okolice, na tych obszarach głównie działamy!

Zadzwoń: +48 513 590 590
Wywóz odpadów Swarzędz
wywóz gruzu Poznań

Jak przebiega proces zamówienia
najszybszego wywozu gruzu
w Poznaniu i okolicach?

ZAMÓWIENIE

Zadzwoń do nas, a nasi doświadczeni pracownicy podpowiedzą, jaki rozmiar kontenera na gruz będzie optymalny.

DOSTARCZENIE KONTENERA

Doświadczony kierowca w ustalonym czasie i miejscu podstawi i ulokuje bezpiecznie kontener na gruz.

ODEBRANIE KONTENERA

Gdy będą Państwo gotowi, odbierzemy od Państwa kontener, szybko, sprawnie, czysto i legalnie.

ZAMÓW KONTENER NA GRUZ

OBSŁUGUJEMY CAŁY POZNAŃ I OKOLICE!

wywóz gruzu Poznań
Wywóz gruzu, ziemi, odpadów zielonych
ZOBACZ WIĘCEJ
toalety przenośne Poznań
Toalety przenośne
ZOBACZ WIĘCEJ
sprzedaż kruszywa Poznań
Sprzedaż kruszywa
ZOBACZ WIĘCEJ
kontenery na gruz Poznań
Kontenery na gruz
ZAMÓW KONTENER
NASZA FIRMA DBA O EKOLOGIĘ ORAZ ŚRODOWISKO!
wywóz gruzu Poznań
wywóz gruzu Poznań
ZADZWOŃ DO NAS:
513 590 590
wywóz gruzu Poznań
os. Kosmonautów 5/15
61-624 Poznań

ZAMÓW
Najszybszy wywóz gruzu
w Poznaniu i okolicy

+48 513 590 590