Top
Kontakt
  • os. Kosmonautów 5/15
    61-624 Poznań
  • +48 513 590 590
  • biuro@odpadypoznan.pl
  • Pon. - Sob. 08:00 - 18:00

Jeśli na terenie Twojej działki zalega niepotrzebny gruz lub właśnie jesteś w trakcie burzenia domu i nie wiesz, co zrobić z odpadkami kontenery na gruz Wysogotowo okażą się najlepszym rozwiązaniem! Dostępna jest możliwość wypożyczenia pojemników na dłuższy, bądź krótszy okres – nawet na kilka dni, bądź weekend. Gdzie kontenery na gruz Wysogotowo mogą się przydać? Praktycznie wszędzie, gdzie trwa budowa, remont, rozbiórka, czy renowacja. Świetnie sprawdzą się też na festynach, koncertach lub innych imprezach masowych, a także przy porządkowaniu strychu, bądź piwnicy. Pojazdy transportujące kontenery są dopasowane do kamienistych i piaszczystych dróg, dzięki czemu wjadą w każdą nawet najwęższą uliczkę. Grunt, na którym ma stać kontener, musi być stabilny – oczywiście pomożemy w odpowiednim doborze miejsca. Usługa, którą świadczymy, składa się z podstawienia kontenera, a następnie odebrania zawartości i jej utylizacji lub recykling. Nie musisz martwić się o środowisko – kontenery na gruz Wysogotowo są całkowicie ekologiczne i zachowują europejski poziom, szanując Ustawę o Ochronie Środowiska.

Kontenery na gruz Wysogotowo – co wywiozą?

Nasze wyjątkowo wytrzymałe kontenery wywiozą wszelkiego rodzaju gruz: zmieszany, ceglany, betonowy, dachówki, kafelki, stare elementy izolacji, pokrycia dachowe, PVC, materiały ociepleniowe i styropian, tynki, gips, cement, tapety. Odebrany gruz może ulec skruszeniu, a następnie ponownemu wykorzystaniu jako, między innymi, do usypania podjazdu pod garaż lub alejki w ogrodzie. W zależności od potrzeb klienta prowadzimy sprzedaż gruzu i kruszywa o dowolnej frakcji – kruszywo posiada aktualne testy, badania i certyfikaty.

Kontenery na gruz Wysogotowo cechują się dużą wytrzymałością i pojemnością – najmniejszy zmieści dwadzieścia pięć worków na śmieci. Co ważne, dzięki odpowiednim zabezpieczeniom, nie dostaną się do nich ani dzieci, ani zwierzęta – dodatkowo nic z nich nie wypadnie. Dobrany optymalnie do potrzeb sprzęt zapewnia wysoki poziom techniczny. Wydajne, solidnie i precyzyjnie wykonane kontenery są doskonałym rozwiązaniem przy wszelkiego rodzaju pracach z gruzem, który niepotrzebnie zalega na terenie. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez formularz dostępny na naszej stronie internetowej.

Zadzwoń: +48 513 590 590
Kontenery na gruz Wysogotowo
wywóz gruzu Poznań

Jak przebiega proces zamówienia
najszybszego wywozu gruzu
w Poznaniu i okolicach?

ZAMÓWIENIE

Zadzwoń do nas, a nasi doświadczeni pracownicy podpowiedzą, jaki rozmiar kontenera na gruz będzie optymalny.

DOSTARCZENIE KONTENERA

Doświadczony kierowca w ustalonym czasie i miejscu podstawi i ulokuje bezpiecznie kontener na gruz.

ODEBRANIE KONTENERA

Gdy będą Państwo gotowi, odbierzemy od Państwa kontener, szybko, sprawnie, czysto i legalnie.

ZAMÓW KONTENER NA GRUZ

OBSŁUGUJEMY CAŁY POZNAŃ I OKOLICE!

wywóz gruzu Poznań
Wywóz gruzu, ziemi, odpadów zielonych
ZOBACZ WIĘCEJ
toalety przenośne Poznań
Toalety przenośne
ZOBACZ WIĘCEJ
sprzedaż kruszywa Poznań
Sprzedaż kruszywa
ZOBACZ WIĘCEJ
kontenery na gruz Poznań
Kontenery na gruz
ZAMÓW KONTENER
NASZA FIRMA DBA O EKOLOGIĘ ORAZ ŚRODOWISKO!
wywóz gruzu Poznań
wywóz gruzu Poznań
ZADZWOŃ DO NAS:
513 590 590
wywóz gruzu Poznań
os. Kosmonautów 5/15
61-624 Poznań

ZAMÓW
Najszybszy wywóz gruzu
w Poznaniu i okolicy

+48 513 590 590