Top
Kontakt
  • os. Kosmonautów 5/15
    61-624 Poznań
  • +48 513 590 590
  • biuro@odpadypoznan.pl
  • Pon. - Sob. 08:00 - 18:00

W sytuacji, kiedy nie mamy możliwości przyłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej warto zamówić toalety przenośne Wysogotowo. To wydajne i wytrzymałe rozwiązanie w takich miejscach jak plac budowy, miejsce remontu, tereny rekreacyjne, kąpieliska, pola kempingowe, parki, miejsca o natężonym ruchu turystycznym czy miejsca imprez masowych. Toalety przenośne Wysogotowo gwarantują komfort i wygodę użytkowania. Wyposażone zostały w solidny zamek, dający gwarancję prywatności. Zapewniamy serwis toalet, który uzależniony jest od miejsca, w którym są one wykorzystywane: na przykład na budowie, przy której pracuje dziesięciu robotników, odbywa się on co siedem dni, zaś na dużym festynie: raz dziennie. Nasze przenośne toalety mogą być wypożyczane przez firmy, osoby prywatne i publiczne.

Toalety przenośne Wysogotowo – podstawowe informacje

Zamawiając toalety, dostajesz gwarancję, że podstawimy je terminowo i w ustalone wcześniej miejsce. Zapewniamy pełen serwis. Wóz asenizacyjny usuwa nieczystości ze zbiornika, a także wypełnia go wodą z dodatkiem substancji niwelujących nieprzyjemne zapachy i bakterie. Stosujemy przyjazne dla środowiska środki chemiczne. Każda toaleta wyposażona jest w szczelny zbiornik i wydajną wentylację, zdecydowanie wpływające na poczucie większego komfortu osoby, która z niej korzysta. Toalety przenośne Wysogotowo mają solidną konstrukcję, zgodną z odgórnymi wytycznymi Ministerstwa Środowiska, a także jaskrawą barwę, dzięki czemu będą widoczne nawet po zmroku. Zapewnienie ich w miejscach o wzmożonym ruchu turystycznym, a także placach budowy wymagane jest przez Inspekcję Pracy oraz Sanepid.

Toalety przenośne Wysogotowo warto uzupełnić o przenośne umywalki! Są one niewielkie, łatwe w montażu, zapewniają wysoki standard higieny. Cechuje je także to, iż są niezmiernie łatwe w czyszczeniu i dezynfekcji. Wyposażone są w pojemnik na wodę i mydło oraz miejsce na ręcznik papierowy. Razem z toaletami zapewnią pełen węzeł sanitarny z zachowaniem wszystkich standardów higieny. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie czekaj! Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej. Odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Zadzwoń: +48 513 590 590
Toalety przenośne Wysogotowo
wywóz gruzu Poznań

Jak przebiega proces zamówienia
najszybszego wywozu gruzu
w Poznaniu i okolicach?

ZAMÓWIENIE

Zadzwoń do nas, a nasi doświadczeni pracownicy podpowiedzą, jaki rozmiar kontenera na gruz będzie optymalny.

DOSTARCZENIE KONTENERA

Doświadczony kierowca w ustalonym czasie i miejscu podstawi i ulokuje bezpiecznie kontener na gruz.

ODEBRANIE KONTENERA

Gdy będą Państwo gotowi, odbierzemy od Państwa kontener, szybko, sprawnie, czysto i legalnie.

ZAMÓW KONTENER NA GRUZ

OBSŁUGUJEMY CAŁY POZNAŃ I OKOLICE!

wywóz gruzu Poznań
Wywóz gruzu, ziemi, odpadów zielonych
ZOBACZ WIĘCEJ
toalety przenośne Poznań
Toalety przenośne
ZOBACZ WIĘCEJ
sprzedaż kruszywa Poznań
Sprzedaż kruszywa
ZOBACZ WIĘCEJ
kontenery na gruz Poznań
Kontenery na gruz
ZAMÓW KONTENER
NASZA FIRMA DBA O EKOLOGIĘ ORAZ ŚRODOWISKO!
wywóz gruzu Poznań
wywóz gruzu Poznań
ZADZWOŃ DO NAS:
513 590 590
wywóz gruzu Poznań
os. Kosmonautów 5/15
61-624 Poznań

ZAMÓW
Najszybszy wywóz gruzu
w Poznaniu i okolicy

+48 513 590 590